Genel

Yöncü Ne Demek? Yöncü Nedir?

Yöncü Ne Demektir, Yöncü Nedir;

Yön, kelime anlamı olarak herhangi bir şeyin baktığı taraf olarak belirtilebilir. Yöncü ise yön kelimesinden türemiştir.

Yöncü aynı zamanda Türkiye’nin en büyük domain hosting sağlayıcı firmalarından birisinin adıdır. Bu firma www.yoncu.com adresi üzerinde, domain, hosting, backorder, ssl, sunucu, domain bayilik, api gibi ürünlerde hizmet vermektedir.

Yöncü’nün PHP teknolojisi ile yazılmış otomasyonu Türkiye’de an itibari ile görülen en stabil ve en hızlı sistemlerden birisidir. Bu hızın farkına varmak için sadece yoncu.com üzerinden domain sorgulamanız ve rakip türk domain sitelerinden domain sorgulamanız yeterlidir. Yöncü’nün ne kadar hızlı bir şekilde domain sorguladığını fark edeceksiniz.

Yöncü bugün Türkiye’de 7 – 24 destek veren nadir firmalardan birisidir. Şirket tüm bunlarla yetinmeyip, yeni startup projelere sponsor olarak, sosyal medyayı yaygın olarak kullanarak, sektörün gelişmesine yardımcı olacak projeler ve fikirler geliştirerek müşterilerini ve sektörle ilgili hizmet alsın ya da almasın herkesi mutlu etmeyi başarıyor.

Yorum Bırakın