Mac Apple firmasının piyasaya sürdüğü ve yaratmayı başardığı özel bilgisayar markasıdır. Sektördeki diğer rakiplerine göre bu piyasada çok daha aktif bir şekilde rol alan ve her geçen gün kendini biraz daha geliştiren Apple, kendi işletim sistemini kullanarak bu markayı yaratmış ve çok fazla ilgi görmüştür.

MacOS işletim sistemi ile birlikte çığır açmayı başarmış olan marka, her geçen gün sahip olduğu ürünü biraz daha geliştiriyor ve kullanıcılara çok daha üst düzey bir bilgisayar sunuyor. Multimedya ve yüksek grafik bazında bir değerlendirme yapıldığında sınıfının en iyisi olduğunu görebiliyoruz.

Rakamsal olarak ceplerinizi bir hayli zorlayabilir ancak yıllarca ve hatta çok uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olacağınızı da belirtmek isteriz.

Özgün Sistem

Apple markasının hazırladığı programlar ile birlikte çok sayıda gereksiz programa ya da alternatife ihtiyacınız yoktur. Kendine ait programlama dili ve uygulamaları ile birlikte kullanıcıya çok daha özel bir deneyim sunuyor ve bu deneyimleri yaşayan ürün kullanıcıları da üründen fazlasıyla memnun görünüyor.

Özgün sistem ve kendine has tavrı ile piyasayı ele geçirmeyi başaran Mac, yeni dönemde yepyeni bir model ile karşınıza çıkmaya hazırlanıyor ve fiyat yine dudak uçuklatacak cinsten. Windows kullanıcılarının imrenerek baktığı bu makineyi temin etmek isterseniz eğer bütçelerinizi bir hayli yüksek tutmanız gerektiğini de bilmelisiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım

Kullandığınız ya da tercih edeceğiniz birçok bilgisayarda sorun yaşamanız mümkündür ancak Mac gibi üst düzey sistemlerde ve makinelerde sorun yaşmanız neredeyse imkansız ve yaşadığınız sorunları telafi edecek güçlü bir muhatabınız olduğunu da bilmeniz gerekiyor.

Mac ile birlikte rutin işlerinizi yapabilir ve çok daha fazlasına da kolayca ulaşabilirsiniz. Hız ve grafikler konusunda sizleri kesinlikle tatmin edecektir ve sıranda bir bilgisayar ile kıyaslanması da saçma olacaktır.

Mac ile birlikte sizleri de daha hızlı bir çalışma süreci bekliyor ve bunun yanı sıra az önce de belirttiğimiz gibi ekstra program yüklemenize de gerek kalmıyor çünkü özgün sistem sayesinde yapmak istediklerinize yetecek kadar program da sizlere sunuluyor.

 

Sending
User Review
5 (2 votes)

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © 2016. Created by Ne Demek